SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gençlerbirliği – Galatasaray maçı için terör uyarısı!

Gençlerbirliği Kulübü, 15 Ekim Cumartesi günü saat 20:00'de Galatasaray ile oynayacakları maç için stada gelecek taraftarları terör endişesiyle uyardı.

Güncellenme: 09:23, 13/10/2016
Gençlerbirliği – Galatasaray maçı için terör uyarısı!

Spor Toto Süper Lig’de bu haftasonu oynanacak 7. hafta maçları öncesi, 15 Ekim Cumartesi günü sahasında Galatasaray’ı ağırlayacak olan Gençlerbirliği Külübü’nden dikkat çeken bir açıklama geldi.

Başkent ekibi, Galatasaray maçı için Ankara 19 Mayıs Stadı’na gelecek olan taraftarları, terör örgütünün potansiyel tehlikesinden dolayı maça; poşet, çanta vb. eşya getirilmemesi konusunda uyardı.

Kırmızı siyahlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Taraftarlarımızın dikkatine, DAEŞ terör örgütünün son günlerde stadyum ve benzeri kalabalık alanlarda eylem yapma olasılığı doğrultusunda alınan güvenlik tedbirleri çerçevesinde, 15.10.2016 tarihinde Galatasaray ile yapacağımız müsabakada seyircilerin çanta , poşet vb. eşyalar ile stadyuma gelmemelerini önemle rica ederiz. Bu tarz eşyaların gelmesi durumunda ise eşyalar, güvenlik birimleri tarafından stadyuma alınmayacak ve toplanacaktır.”

Yayınlanma Tarihi:21:30,