SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bruma Galatasaray’a imzaya hazır

Bruma Galatasaray’a imzaya hazır

Galatasaray, Bruma'nın 2018'de bitecek olan sözleşmesini uzatarak oyuncunun geleceğini garanti altına almak istiyor.

Galatasaray yönetiminden randevu talep eden Bruma'nın menajeri, sözleşme uzatmak için görüşmelere başlayacak. Yıllık 1.2 milyon Euro kazanan 21 yaşındaki futbolcu, maaşının 2 milyon artı bonuslara çıkarılmasını talep edecek.

Bruma belirsizliği güzel bir haberle son bulacağa benziyor. Yönetimin devre arasında sözleşme uzatmayı düşündüğü Bruma, menajerini bu konuda görevlendirdi. Bir an önce sarı-kırmızılı takımla masaya oturup, yeni sözleşme imzalamak isteyen Portekizli futbolcu, maaşını yukarıya çekmeye çalışıyor. Senelik 1.2 milyon Euro kazanan Bruma, takım ortalamasının çok altında olduğunu düşünüyor.

BU nedenle yıldız oyuncunun menajeri sarı-kırmızılı yönetimden randevu talep etti. İlerleyen dönemlerde İstanbul'a gelerek sözleşme uzatmak için sarı-kırmızılı yö- netimle masaya oturacak olan 21'lik yıldızın menajeri, yıllık ücretin 2 milyon Euro artı bonuslara çekilmesini talep edecek. Bu rakamlara razı olan yönetimin derdi ise sözleşmeye 40 milyon Euro'luk serbest kalma maddesi ekletmek.