SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Tolgay Arslan seferberliği

Beşiktaş'a geldiği günden bu yana kritik anlarda sahneye çıkan ve bu sezon Şenol Güneş tarafından düzenli olarak şans bulan Tolgay Arslan’in Milli Takım’da oynaması için çaba sarf ediliyor.

07:54 -
Beşiktaş’ta Tolgay Arslan seferberliği

Yıldız futbolcunun daha önce U-19 ve U-21 Türk Mill Takımı'nda oynarken Alman U-21 mili takımını seçmesi üzerine 1 defa olan değişiklik hakkının bittiği ve bu sebeple ayyıldızlı formayı tekrar giymesinin zor olduğu öğrenildi.

Yetkilileri konuyu çözüme kavuşturarak yıldız oyuncuyu Türk Milli Takımı'na kazandırmak istediği belirtildi. TFF çalışanlarının Tolgay'ın durumu için, “Keşke zamanında duruma el atsaydık” diyerek pişmanlıklarını dile getirdikleri aktarıldı.

CANER – CENK GERGİNLİĞİ

Beşiktaş, Kayseri maçının hazırlıklarına 1 günlük aranın ardından dün yaptığı çift idmanla devam etti. Sabah salonda çalışan siyah-beyazlıların akşam antrenmanında ise gergin anlar yaşandı. Cenk Tosun, Caner Erkin'le girdiği ikili mücadelede bir anda yerde kaldı. Pozisyonun ardından ikili arasında tartışma çıktı. Cenk'in üzerine yürüyen Caner'i araya giren takım arkadaşları zorlukla sakinleştirdi.