SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Arda Turan Fatih Terim krizi ile ilgili yeni iddia

Arda Turan Fatih Terim krizi ile ilgili yeni iddia

Ukrayna ve İzlanda ile oynanan 2018 Dünya Kupası Eleme Grubu maçlarının kadrolarına dahil edilmeyen Arda Turan'ın idmanda tartışma yaşadığı Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'e tişörtünü fırlattığı, ardından da antrenör Bülent Bayraktar'a "Benim için Fatih Terim bitti" ifadesini kullandığı iddia edildi.

A Mill Takım maçları oynanıyor, geçiyor ancak alınan sonuçlardan, oynanan oyunlardan çok Fatih Terim – Arda Turan kirizi gündemden düşmüyor. Taraflı-tarafsız herkes bu konuyu tartışırken yaşananlarla ilgili her gün yeni iddialar ortaya çıkıyor.

Günün en flaş haberi ise Arda Turan’ın Fatih Terim için sarfettiği iddia edilen sözler. Antalya kampında EURO 2016’ya hazırlanan A Milli Takımımız’ın bir antrenmanında Arda Turan, Fatih Terim’le taktik yüzünden yeni tartışma yaşadı. Terim’le girdiği sert diyalog sonrasında öfkelenen milli futbolcu bir anda tişörtünü çıkararak hocasının arkasına doğru fırlattı. Buna rağmen siniri bir türlü geçmeyen Arda Turan idman sahasını terk etti. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ise oyuncusunun yaptığı bu tepkiye hiç aldırmayarak antrenmana devam etti.

12 Ekim 2016Şansal Büyüka: Fatih Terim`in sözleşmesini sızdıran kişiler…Şansal Büyüka, Fatih Terim’i TFF’de istemeyen kişilerin olduğunu belirterek, “Bu sızmanın federasyon yönetim kurulu üyelerinden önce, profesyonellerden biri tarafından sızdırılmış olabileceğini düşünüyorum” diye konuştu.İlgili Haberi Oku

BÜLENT BAYRAKTAR’IN TEKLİFİNE OLUMSUZ YANIT VERDİ

Fatih Terim’in yardımcılarından biri olan Bülent Bayraktar, Arda Turan’ı sakinleştirmek ve ona moral vermek için bu olayın ardından milli futbolcu ile yürüyüş yaptı. Takvim’in haberine göre; Bayraktar bu yürüyüş sırasında elini Arda Turan’ın omuzuna atarak, “Merak etme ben sizi barıştıracağım. Senden sakin olmanı istiyorum” dedi. Bülent Bayraktar’ın bu sözleri karşısında Arda Turan’ın yardımcı hocaya, “Benim için Fatih Terim bitti. Bu saatten sonra onunla barışmam mümkün değil” cevabını verdiği iddia edildi.

12 Ekim 2016Süper Lig maçları şifresiz olacak!Bir İtalyan firması senelik 650 milyon Euro'luk teklifte bulundu. Maçlar, reklam izlenerek internetten hiçbir bedel ödenmeden takip edilebilecek. Ücret ödeyen taraftarlar ise reklamsız maç keyfini yaşayacak.İlgili Haberi Oku