SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İngilizler Bruma’ya servet önerdi

Squawka News’in haberine göre, Londra’nın iki ezeli takımı Arsenal ve Tottenham, 21 yaşındaki Bruma’yı transfer edebilmek için 20 milyon Sterlin’i gözden çıkardı.

Güncellenme: 09:12, 11/10/2016
İngilizler Bruma’ya servet önerdi

Galatasaray’da bu sezon ortaya koyduğu performansla büyük beğeni toplayan Bruma, Avrupa devlerini peşinden koşturmaya devam edi-yor. Sezon başında PSV ve WBA'nın ilgisiyle karşılaşan Portekizli yıldız, tercihini Galatasaray'da kalmaktan yana kullanmıştı. PSV, 7.5 milyon Euro'ya kadar çıkarken, WBA ise bonuslarla birlikte 20 milyon Euro önermiş, yönetim geri çevirmişti.

10 Ekim 2016Bruma`nın yılı olacakPortekizli futbolcu Bruma kendisini tamamen Galatasaray’a verdiğini ifade ederek, “Bu sezon benim yılım olacak” dedi.İlgili Haberi Oku

YÖNETİM FAZLASINI İSTİYOR

Her geçen gün gösterdiği performansla değerini yükseltmeyi başaran Bruma'nın son talipleri ise gelişimini yakından takip eden Arsenal ve Tottenham oldu. Squawka News'in haberine göre Londra'nın iki ezeli takımı, 21 yaşındaki futbolcuyu renklerine katabilmek için 20 milyon Sterlin'i gözden çıkarmış durumda. Ancak Galatasaray yönetimi, çok daha büyük bir gelir bekliyor.