SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor, pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde akşam antrenmanıyla sürdürdü. Sakatlığı bulunan Guerier ile ülkelerinin milli takım kamplarında yer alan Gassama ve Omerio’nun katılmadığı antrenman teknik direktör Hüseyin Kalpar gözetiminde ısınma hareketleriyle başladı. Ardından futbolcular 5’e 2 top kapma çalışması yaptı. Taktik idmanla çalışma tamamlandı.

‘TAKIM AYRIMI YOK’

Deplasmanda karşılaşacakları Fenerbahçe maçının kendileri için önemli olduğunu belirten Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Fenerbahçe’den puan almalarının anlamlı olacağını söyledi. Çavuşoğlu, “Şu anda bizim tek düşüncemiz ve derdimiz Alanyaspor’un başarısıdır. Bizim için küçük- büyük takım ayrımı yok. Biz her takımdan puan almak için, her takımı yenmek için sahaya çıkacağız” dedi.

‘CİDDİ HAZIRLANMAK GEREKİYOR’

Fenerbahçe için daha iyi bir hazırlık yapılmasını gerektiğini kaydeden Çavuşoğlu, “Fenerbahçe olunca daha iyi çalışmak ve ciddi hazırlanmak gerekiyor. Takımımızdaki sakatlıklar da geçti sayılır. Ayite de bu maçla geri dönecek. İyi bir maç çıkaracağımızı düşünüyorum. Önümüzdeki süreçte moral ve motivasyon açısından daha iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Son güncelleme: 20:38 10.10.2016