SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş 10 numarasını buldu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 10 numara pozisyonunda faydalanamadığı Tolgay Arslan ve Oğuzhan Özyakup'un yerine oynatacağı ismi buldu.

09:06 -
Şenol Güneş 10 numarasını buldu

Tolgay Arslan ve Oğuzhan Özyakup'tan birini yeni sezonun 10 numarası yapmak isteyen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, aradığını bulamadı. Ancak bu mevki için Aras Özbiliz hatırlatıldı.

Tolgay ve Oğuzhan'ın 8 numara oynamak istemesi nedeniyle, farklı senaryoları da masaya yatıran tecrübeli çalıştırıcı, sezon öncesi kamp çalışmalarında Aras Özbiliz'in performansından çok memnun kalmıştı. Milliyet’te yer alan habere göre Güneş’in, transfer bolluğu nedeniyle bu oyuncudan yeteri kadar yararlanamamanın sıkıntısını yaşadığı ifade edildi.

08 Ekim 2016Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı neden Disiplin Kurulu`na verildi?Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Karadeniz, Disiplin Kurulu’na verilme talebini açıkladı.İlgili Haberi Oku

Ajax'ta oynadığı dönemlerde, 10 numara mevkiinde forma giyen Aras'ı hatırlatan bazı yöneticilerin, “Aras, Hollanda'da, Johan Cruff'un 14 numarasını giyiyordu. Ajax Yönetimi bir oyuncuya boşu boyuna 14 numarayı vermez. Belki de Aras, yeni sezonun 10 numarası olabilir” diye konuştukları ortaya çıktı.

Hem her iki kanatta, hem forvet arkası oynama özelliği nedeniyle, Ermenistan Milli Takımı'nın da vazgeçilmezi olan ve şu sıralar milli takım kampında bulunan Aras'ın da teknik heyetle yaptığı görüşmelerde orta sahanın her yerinde oynayabileceğini söylediği bildirildi.