SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sadri Şener’den Fikret Orman ve Fenerbahçe sözleri

Trabzonspor’da iki dönem başkanlık yapan Sadri Şener, "Beşiktaş Başkanı Fikret Orman benim arkadaşım, hocası da bizim Şenol Güneş... Beşiktaş’ta transferleri başkan Fikret Orman yapıyor, ‘Ben de anlarım bu işten’ diyor" şeklinde konuştu.

Güncellenme: 09:45, 09/10/2016
Sadri Şener’den Fikret Orman ve Fenerbahçe sözleri

Trabzonspor’un eski başkanı Sadri Şener, bordo-mavililer'in mevcut durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Yönetimin milli aradan sonra oyuncularla bir araya gelerek sorunları dinlemesi ve çözüm üretmesi gerektiğini söyleyen Şener, “Gün birlik günüdür. El ele, kol kola vererek bu zor durumun içinden çıkmak lazım. Bence sportif direktöre şu anda gerek yok. Beşiktaş takımına bakın, geçen yıl şampiyon oldu. Beşiktaş'ın başkanı Fikret Orman benim arkadaşım, hocası da bizim Şenol Güneş… Beşiktaş'ta transferleri Fikret Orman yapıyor, ‘Ben de anlarım bu işten' diyor. Trabzon'un savunması çok zayıf. Takımın savunmasının kuvvetlenmesi gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

OSMANLI VE FENERBAHÇE BENZETMESİ

Habertürk’ün haberine göre; mevcut yönetimin şu anda para akışını düzenlemeye çalıştığını belirten Şener, “Yönetimin ve teknik ekibin arkasında durmak lazım… Ancak yabancı transferlerini çok araştırmamışlar. Osmanlı'ya baktığımızda, yapılan yabancı transferler müthiş… Bu tip oyuncuları Trabzon da alabilirdi. Fenerbahçe de bir sürü oyuncu aldı ama iyi oyuncular değil” dedi.

Trabzon'da ruh eksikliği olduğunu vurgulayan eski başkan, “Takıma baktığımızda bizden olmayan, Trabzon'un havasını solumayan oyuncular alındı” ifadesini kullandı.