SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen: Fatih Terim’in Arda Turan’ı bir daha almayacağını…

Rıdvan Dilmen, Fatih Terim'in Arda Turan'ı bir daha A Milli Takım'a almayacağını düşündüğünü belirtti.

Güncellenme: 13:31, 09/10/2016

Rıdvan Dilmen, TRT Spor’da katıldığı programda A Milli Futbol Takımı’nda yaşanan Fatih Terim-Arda Turan konusu hakkında yorumlarda bulundu. Dilmen, tartışmanın artık bitmesi gerektiğini belirterek, Terim’in bir daha Arda Turan’ı takıma almayacağını düşündüğün söyledi.

Dilmen, “Bir sürü sorun varken, şehitler veriliyorken bu sorunları çözmemiz gerekir. İkisine de yakın bir insanımdır. Umuyorum bundan sonraki maçlarda Arda Turan kadroda olur. Arda Turan’ı bir daha milli takıma almayacağını tahmin ediyorum. İnşallah yanılırım” dedi.

09 Ekim 2016Hamza Hamzaoğlu Arda Turan-Fatih Terim olayını yorumladı!İlgili Haberi Oku

“TRT VE NTV’Ye ÇAKTI!”

“Maç öncesindeki basın toplantısında hoca pozitif konuşmuş. EURO 2016 oynanırken basın toplantısında hocaya soru sordular. Tarih hocasının şahsına değil TRT’ye çaktı. Şimdi de NTV’ye kızdı. Koskoca NTV ve devletin TRT’sine çaktı. Yapacak bir şey yok.”

“ZATEN YÜKSEK PARA KAZANAN FUTBOLCULAR”

“Sadece Burak’a haksızlık yapılmıştır. 9 tane gol atan oyuncuya prim verilmemesi haksızlık olmuştur. Çok sorun edilmemiş iyi ki. Bu çocukların hepsi maçlarına baktılar. Milli takımda kazanan oyuncular zaten yüksek paralar kazanan futbolcular. Dünya Kupası’na gidenler 1 alıyorsa, 2 alsın. İzlanda’yı yeniyorsun diye sezon içerisinde verilmesin.”

08 Ekim 2016Fatih Terim`i sinirlendiren Arda Turan ve Burak Yılmaz sorusuİlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:12:37,