SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dünya Galatasaray’ın 14 yaşındaki genç yeteneği Mustafa Kapı’yı konuşuyor

Galatasaray'ın dün Levski Sofya ile oynadığı maç özel bir anlam taşıyordu. Sarı-kırmızılılarda A takımla idmanlara çıkan 14 yaşındaki Mustafa Kapı, ilk kez sahaya çıktı.

Güncellenme: 11:26, 09/10/2016
Dünya Galatasaray’ın 14 yaşındaki genç yeteneği Mustafa Kapı’yı konuşuyor

Galatasaray’ın dün Levski Sofya ile oynadığı maç özel bir anlam taşıyordu. Sarı-kırmızılılarda A takımla idmanlara çıkan 14 yaşındaki Mustafa Kapı, ilk kez sahaya çıktı.

Mustafa Kapı, Galatasaray tarihinde A takım maçında forma giyen en genç oyuncu oldu. Mustafa Kapı ile ilgili sosyal medyada yorum yağarken, 2002 doğumlu futbolcunun 14 yaşında sahaya çıkması dış basında da yankı buldu.

08 Ekim 201614 yaşındaki Mustafa Kapı, Galatasaray tarihine geçtiGalatasaray’ın Levski Sofya ile oynadığı hazırlık maçında forma giyen Mustafa Kapı, sarı-kırmızılılarda A Takım maçında forma giyen en genç oyuncu oldu.İlgili Haberi Oku

İşte sosyal medyadan Mustafa Kapı’yla ilgili yazılanlar:

Mundo Deportivo: Pogba ile kiyaslanan Mustafa Kapi, Galatasaray’in 1. Takimi ile 14 yasinda Levski Sofya karşısında sahneye ilk kez çıktı.

Bleacher Report: 14 yaşındaki Mustafa Kapı, Galatasaray adına oyuna girdi.

@hsnlbnaan: 14 yaşındaki Mustafa Kapı Galatasaray A takımı ile maça çıkıyor. Ben de evde ne olacağı meçhul Ygs’ye hazırlanıyorum.

@cagindemirag: Mustafa Kapı kardeşimizin fotoğrafını görünce aklıma Konyada 90+ da gol atıp Gerets’e koşan Aydın Yılmaz geldi. Allah sonlarını benzetmesin

@Baltali_Ilah_05: Mustafa Kapı 14 yaşındaymış. Riekerink’in hiç katkısı yoksa en azından gündemimize altyapıyı tekrar sokmayı başardı.

@Ays10s: Mustafa Kapı’nin oyuna girmesi GS adina saglam reklam oldu.

@selmanaktas77: Keşke her hoca senin gibi olsa. 14 yaşında ki çocuğa bu güveni verdiğin için taraftar olarak minnettarız.

@FarukGok10: Yolun açık olsun Aslan parçası çıkmasın o forma üstünden

@Gzd_Gz: Senin o güzel heyecanını seveyim

@faruk_23: gelecek siz gençlerde yüreğine sağlık

@ihtiyarseyma: Tüyler diken diken .. Söylenecek söz bulamıyorum. Yolun açık olsun

@levent_03: 14 yaşındaki Mustafa Kapı ilk kez Galatasaray forması giyiyor. Nice şampiyonluklara aslan parçası.

Yayınlanma Tarihi:11:23,