SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dünya Kupası yolunda: Türkiye İzlanda maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Dünya Kupası Elemeleri karşılaşmaları futbolseverleri ekran başına topluyor, geçen maçta Ukrayna'yı 2-0 geriden gelip yakalayan Türkiye, 2-2'lik beraberlikle grupta puanını 2'ye çıkarttı. Sıradaki rakip İzlanda, Türkiye İzlanda maçı saat kaçta başlayacak? Türkiye İzlanda maçı hangi kanalda yayınlanacak ve internetten nasıl izlenecek. İşte Rusya 2018 elemeleri kapsamında oynanacak olan Türkiye İzlanda maçı ayrıntıları...

14:21 -
Dünya Kupası yolunda: Türkiye İzlanda maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Türkiye Dünya Kupası elemeleri grubunda rahatlamak için 3 puan peşinde. Türkiye İzlanda maçı hangi kanalda izlenebilecek ve saat kaçta ilk düdük çalacak? Türkiye geçen maçta sahaya yansıttığı iyi oyuna rağmen Ukrayna’yla beraber kalmış ve maçtan 1 puanla ayrılmıştı. İzlanda karşısına çıkacak millilerimizin mutlak hedefi 3 puan. Türkiye İzlanda maçı bizim için kritik önem taşıyor. Peki Türkiye İzlanda maçı saat kaçta başlayacak ve hangi kanalda yayınlanacak?

TÜRKİYE İZLANDA MAÇI SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

İzlanda’nın başkenti Reykjavik’te oynanacak olan Türkiye İzlanda maçı 9 Ekim Pazar günü saat 21:45’te başlayacak ve TV 8 ekranlarından naklen yayınlanacak. Türkiye İzlanda maçını canlı olarak izlemek için maç saatinde aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

TÜRKİYE İZLANDA MAÇI CANLI İZLE

FİKSTÜR KOLAYLAŞIYOR

EURO 2016 elemelerinde deplasmanda 3-0 kaybettiği disiplinli kuzey ülkesine karşı alınacak galibiyet, tüm ipleri bizim elimize geçirecek. Bir beraberlikle bile avantajlı noktaya geleceğiz. Bunun nedeni ise fikstürde saklı. Türkiye, sonraki üç maçını üst üste Kosova (2 kez) ve Finlandiya ile yapacak. Bu maçlarda 9 puan aldığımız takdirde ise önümüzde bizi zorlayabilecek tek deplasman Ukrayna olarak kalıyor.

İDDİA ORANLARI BELLİ OLDU

2018 Dünya Kupası Elemeleri’nde heyecan tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor. Pazar günü oynanacak olan kritik İzlanda – Türkiye maçının oranları belli oldu.

İşte Izlanda-Türkiye maçının oranları; Izlanda: 2.20 Beraberlik: 2.90 Türkiye: 2.50

Son güncelleme: 14:46 08.10.2016