SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Mor'un hayatımıza girmesinin üzerinden fazla zaman geçmedi. 19'luk yetenek, adını hemen duyurdu. Dortmund'a transfer olmasıyla ününe ün kattı ve millilerin en önemli silahı haline geldi. Topla yeteneğini Ukrayna karşısında da sergileyen Emre'nin saha içindeki tavırları ise eleştiriliyor.

07 Ekim 2016Ali Gültiken: Fatih Terim süreci iyi yönetemediTürkiye – Ukrayna maçı sonrasında karşılaşmayı canlı yayında değerlendiren yorumcu Ali Gültiken, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim hakkında flaş açıklamalarda bulundu. İlgili Haberi Oku

Hırvatistan maçında oyundan çıkarken Fatih Terim'e tavır yapıp şişeleri tekmeleyen genç oyuncu, Ukrayna sınavında da hakeme sürekli itiraz etti, rakiple didişip sarı kart gördü. Son anlarda kazanılan frikikte ise bu vuruşları dünyada en iyi kullanan isimlerden Hakan Çalhanoğlu'na rağmen ısrarla atışı yaptı.

08 Ekim 2016Rusya 2018 uzak değilRusya 2018 elemelerinde Ukrayna maçında 2-0'a rağmen pes etmeyen milliler, İzlanda karşısında puan ya da puanlarla sahadan ayrılırsa büyük avantaj yakalayacak.İlgili Haberi Oku

“ÇOK FAUL YAPTILAR”

Ukrayna maçındaki agresif tavırlarına açıklama getiren Emre Mor, rakibin sertliğinden yakındı. Genç futbolcu, “Bana çok sert ve sürekli fauller yaptılar. Hakem de bunları kartla cezalandırmadı. Buna itiraz ettim” diye konuştu.

Son güncelleme: 09:25 08.10.2016