SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Dick Advocaat hedefi belirledi

Dick Advocaat hedefi belirledi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, sarı-lacivertli ekip için ilk yarı hedefini belirledi.

Sezona kötü bir başlangıç yapan ve ilk 6 haftada 8 puan toplayan Fenerbahçe’de Teknik Direktör Dick Advocaat, ilk yarı hedefini en az 35 puan olarak belirledi. Artık puan kaybı haklarını doldurduklarını, kalan maçlarda minimum puan kaybı yaşamaları gerektiğini ifade eden Hollandalı hoca, “İlk yarı sonuna kadar bir seri yakalamalı ve minimum puan kaybetmeliyiz. Geriye kalan 10 haftada hanemize en az 27 puan yazdırmak için çalışacağız” diyerek sarı-lacivertli takımın rotasını çizdi.

07 Ekim 2016Şükran Ovalı topu yönetmenine attıŞükran Ovalı, Familya isimli dizideki rolünde Fenerbahçeliler’i kızdıran ifadeler kullanmıştı. Sosyal medyada epey tepki gören Ovalı, konu ile ilgili açıklama yaptı.İlgili Haberi Oku

“İSTEDİĞİMİZ SEVİYEDE DEĞİLİZ”

Yönetim ile yaptığı görüşmede, takım olarak her geçen gün geliştiklerini vurgulayan Advocaat, “Oyuncularımızın form grafiği her geçen gün sürekli yükseliyor. Kazanma alışkanlığı edinerek devre arasına kadar en yüksek puanı toplamalıyız. Ancak henüz istediğimiz seviyede olmadığımız da bir gerçek. Eksiklerimizi telafi ederek hedefe yürüyeceğiz. Devre arasında yapacağımız takviye ve çalışmalarla sezon sonunda şampiyonluğa yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı.