SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

2012 yılında ‘Feda' diyerek yola çıkan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yönetimi, 2014'te ‘Gururlan' parolasını benimsemişti. Yeni slogan ise siyah-beyazlı kulübün mağrur ve centilmen yapısına atıfta bulunarak ‘Efendi Beşiktaş' oldu. Sezon formasını çağrıştıran özel bir dizaynla 100 bin adet üretilen ‘Efendi' tişörtleri bugün tüm Kartal Yuvası mağazalarında ve internette satışa çıktı. Proje kapsamında kulübe ait tesisler ve mağazalar dev afişlerle kaplandı.

07 Ekim 2016Beşiktaş`ta durmak yokBeşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 7. haftasında Kayserispor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla devam etti.İlgili Haberi Oku

Sloganın Yılmaz Erdoğan tarafından seslendirilen manifesto metni ise dünden itibaren BJK TV ile kulübün sosyal medya kanallarında yer almaya başladı. Başkan Fikret Orman, “Bu yıl ‘Efendi Beşiktaş' diyoruz çünkü Beşiktaş, duruşuyla bu unvanı hak etmiştir.Her koşulda centilmenliğinden taviz vermemiştir. Dostluğun ve doğruluğun öncüsü olmuş, şerefiyle oynayıp, hakkıyla kazanmıştır” açıklamasını yaptı.