SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Banvit Spor Kulübü Başkanı Özkan Kılıç, İzmir’de faaliyete geçen Banvit Basketbol Akademisi’nin (BBA), bugüne dek gerçekleştirdikleri en heyecan verici proje olduğunu söyledi.

Rönesans Otel’de Sportif Direktör Turgay Çataloluk, Genel Menajer Turgay Zeytingöz, A Takım Coachu Sasa Filipovski, Banvit Basketbol Akademi Kurucuları Murat Aşkın ve Öncü Kılıç’ın katılımıyla basın toplantısı düzenleyen Başkan Kılıç, “Banvit markasının gücü ve Banvit Basketbol Kulübü’nün birikimini İzmir’deki enerjiyle buluşturuyoruz. Bu güçbirliğinden büyük bir sinerji yaratacağımıza inanıyoruz” dedi.

Banvit Basketbol Akademi Kurucusu Murat Aşkın ise İzmir’in her açıdan farklı bir kent olduğunu ifade ederken, “Gençekten çok yetenekli oyuncuların bulunduğu bu potansiyeli en iyi şekilde kullanıp Türk basketbolunda örnek bir projeyi hayata geçirmek istiyoruz. 24 Eylül’de başlayan Banvt Basketbol Akademi’nin kısa sürede ulaştığı noktadan mutluyuz” diye konuştu.

Banvit Basketbol Akademi’nin bir diğer kurucusu Öncü Kılıç ise İzmir’deki pozitif enerji ve isteğin, başarı için gerekli ortamı çok önceden hazırladığının altını çizdi.

Yayınlanma Tarihi:15:42,