SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan Bruma’ya yeni sözleşme

Bruma ile bugüne kadar hiçbir görüşme gerçekleştirmediklerini aktaran Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, gelecek haftalarda sözleşme uzatmak için temasa geçeceklerini itiraf etti...

08:46 -
Galatasaray’dan Bruma’ya yeni sözleşme

Sergilediği performansla Galatasaray taraftarını kendisine hayran bırakan Bruma konusunda çıkan haberlere yönetimden tepki geldi. Portekizli futbolcunun sözleşme uzatmak istemediği yönünde çıkan haberleri yalanlayan Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, taraftarlara müjdeli haberi de verdi: “Bruma'ya uzatma talebimiz olmadı, dolayısıyla ret cevabı da almadık. Ancak ilerleyen haftalarda futbolcumuzla görüşmelerimiz olacak.

Gelecek sezon sonunda Galatasaray ile sözleşmesi sona erecek olan futbolcuyu kaptırmadan yeniden masaya oturacaklarını müjdeleyen Nazifoğlu, sarı-kırmızılı taraftarların da yüreğine su serpti. İngiltere'den çok sayıda takımın gözlemcileri tarafından takip edilen Bruma, sezon başında Manchester United ile oynanan hazırlık maçında, Jose Mourinho'nun da büyük beğenisini kazanmış ve maç bitiminde uzun süre sohbet etmişti.