SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Advocaat futbolcuları sert uyardı!

Teknik direktör Dick Advocaat yedek oyuncularına net mesaj verdi: “Oyuna sonradan girenlerin katkısından memnun değilim. Çalışmayan kadroya giremez.” dedi.

Güncellenme: 11:30, 07/10/2016
Advocaat futbolcuları sert uyardı!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, özel işleri nedeniyle Hollanda'ya gitmeden önce takımdaki yedek oyunculara çok net mesajlar verdi… Sarı- Lacivertliler, şu sıralar milli takımlara giden oyuncuların yokluğunda yedek ağırlıklı bir kadroyla çalışmaları sürdürüyor. Habertürk’ün haberine göre; Bugüne kadar bu futbolcuların performansından memnun kalmadığını açık bir dille ifade eden Hollandalı hoca, talebeleriyle bir toplantı yaparak, “Oyuna sonradan girenlerin verdiği katkıdan çok memnun değilim. Bir takımın gücü kulübenin gücüyle eştir” dedi.

06 Ekim 2016Dick Advocaat`tan ilginç yasak!Futbolcuların bir arada daha çok vakit geçirmesini isteyen Dick Advocaat, interneti yasakladı.İlgili Haberi Oku

‘GENİŞ KADROMUZ VAR'

Üç kulvarda yarıştıklarının altını çizen Dick Advocaat, “UEFA Avrupa Ligi, Süper Lig ve daha sonra da başlayacak olan Türkiye Kupası'nda zorlu maçlar oynayacağız. Bunun için de herkese ihtiyacım olacak. Yeterince geniş bir kadromuz var. Şunu da herkes iyi bilmelidir ki, iyi çalışmayan kadroya da giremez” ifadesini kullandı.

07 Ekim 2016Fenerbahçe`de çare Jose SosaSarı-lacivertli yönetim, devre arasında bombayı patlatıyor. 10 numara krizi yaşayan Kanarya, Milan'da mutsuz olan Arjantinli futbolcuya teklifte bulunacak.İlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:11:00,