SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye – Ukrayna maçına Fatih Terim’in tercihleri damgasını vurdu

A Milli Takımımız ile Ukrayna arasında oynanan mücadele öncesinde ve sonrasında en çok konuşulan konulardan biri yine Fatih Terim'in tercihleri oldu.

Güncellenme: 00:52, 07/10/2016
Türkiye – Ukrayna maçına Fatih Terim’in tercihleri damgasını vurdu

A Milli Futbol Takımımız’ın, Konya’da Ukrayna ile oynadığı mücadeleden yaklaşık 3 saat önce ilk 11’imiz belli oldu. Fatih Terim, Hakan Çalhanoğlu’na sol kanatta şans verirken Enes Ünal’ı da ilk 11’e aldı.

İlk yarının hemen başlarında yediğimiz 2 nedeniyle devre arasında Fatih Terim bu kararlarından vazgeçti. Mehmet Topal’ı önceki maçlarda olduğu gibi stopere çeken Terim, Enes Ünal ve Hakan Balta’yı oyundan aldı.

TERİM’İN SEÇİMLERİ TEPKİLERE NEDEN OLDU

Fatih Terim’in, Süper Lig’in formda futbolcuları Fenerbahçeli Volkan Şen ve Galatasaraylı Tolga Ciğerci’yi ilk 11’de başlatmamasına sosyal medyada büyük tepki gösterildi. Fatih Terim’in tercihlerine tepki gösteren kullanıcılar, bazı oyuncuların performaslarından da yakındı.

@mgurz1963: Şu Takımda Arda Turan nasıl olmaz yaaa.!

@fkrc__ : Fatih Terim Emre Mor’u sol bek oynatacak diye korkuyorum.

@ysn_ilhan : ARDA TURAN . BURAK YILMAZ . SELÇUK İNAN . GÖKHAN GÖNÜL . VOLKAN DEMİREL . ERSAN GÜLÜM … NERDELER Fatih Terim ?

@_AslanPencesi_ : Ukrayna, Türkiye karşısında 2-0 öne geçti! Eserinle, kadro seçimlerinle, egolarınla gurur duy şimdi Fatih Terim!

@Emirhanpirim53 : Hakan Çalhanoğlu milli takımda sadece frikiklerde heyecanlandırıyo o kadar ama hep oynuyor ve de yanlış yerde oynatılıyor ısrarla

@OnurHanedaar : Fatih Terim takımın başında değilken o gelsin diyoruz, şimdi de gitsin diyoruz. Biz de enterasan bir ülkeyiz.

@Busraatayr : Fatih Terim kurduğu şu kadroyla bakalım daha ne kadar gidebilecek. Milli Takım sadece MİLLİ???? olduğu için izleniyo hiç bir zevki yok..

Yayınlanma Tarihi:23:29,