SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rahmi Koç’un Mario Gomez merakı

Brooks Brothers ile yapılan sponsorluk anlaşması sonrası Vodafone Arena’yı gezen Rahmi Koç’un, Mario Gomez’in geri dönme isteğiyle ilgili haberlerin doğru olup olmadığını sorduğu, Başkan Fikret Orman’ın ise, “Beşiktaş’tan ayrılanlar nedense tekrar geri dönmek istiyorlar. Ama şu an için gündemimizde Mario Gomez yok” dediği öğrenildi.

Güncellenme: 11:26, 06/10/2016
Rahmi Koç’un Mario Gomez merakı

Koç Holding Yönetim Kurulu Şeref Başkanı Rahmi Koç, Brooks Brothers ile yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından Başkan Fikret Orman ile birlikte Vodafone Arena'yı gezdi.

Başkan Orman, yöneticiler; Hakan Özköse, Hüseyin Mican, Candaş Tolga Işık ve kongre üyeleriyle birlikte öğle yemeği yiyen Koç, daha sonra Kartal Yuvası'nı dolaştı.

Kartal Yuvası'ndaki ürünleri çok beğenen Koç, “Alışveriş için buraya geniş bir zamanda gelmek lazım. Çok güzel şeyler var” diye konuştu. Vodafone Arena'nın inşaat aşamasında geçen sezon da stada gelerek Başkan Fikret Orman ve Şenol Güneş'e şans dileyen, şampiyonluk isteyen Rahmi Koç yine aynı temennilerde bulundu. Geçen sezonun çok başarılı geçtiğini ve ardından şampiyonluğun geldiğini söyleyen Rahmi Koç, “İnşallah bu seneyi de şampiyonlukla bitirirsiniz. Buradaki herşey çok güzel. Çok güzel bir stat” diye konuştu.

06 Ekim 2016Beşiktaş`ın muhteşem istatistiğiİlgili Haberi Oku

Öte yandan Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç, Mario Gomez'in geri dönme isteğiyle ilgili basında çıkan haberlerin doğru olup olmadığını da sordu. Başkan Fikret Orman'ın ise “Rahmi Bey, Beşiktaş'tan ayrılanlar nedense Beşiktaş'a tekrar geri dönmek istiyorlar. Ama şu an için gündemimizde Mario Gomez yok. Bizim için önemli olan takımın son durumu. Çok iyi oyuncularımız var. Allah'ın izniyle bu sene bu oyuncularımızla şampiyonluk yaşayacağız” yanıtını verdiği ortaya çıktı.

Yayınlanma Tarihi:10:18,