SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe taraftarı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ıslıkladı

Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Anadolu Efes'i yenerek zafere ulaşan Fenerbahçe'ye takdim eden Recep Tayyip Erdoğan, beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Erdoğan ıslıklara kulak asmadı.

Güncellenme: 00:35, 06/10/2016
Fenerbahçe taraftarı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ıslıkladı

Fenerbahçe’nin Anadolu Efes’i 77-69 yenip kazandığı Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı, Recep Tayyip Erdoğan takdim etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan kürsüye ödüller takdim etmek için geldiği sırada bazı sarı-lacivertli taraftarlar “Recep Tayyip Erdoğan” diye sevgi sloganları atsa da seyircilerin büyük bir kısmı Erdoğan’ı ıslıkladı. Fenerbahçe Kaptanı Melih Mahmutoğlu, protestonun geldiği yöne doğru el-kol işaretleri yaparak taraftarları sükunete çağırdı.

OBRADOVIC’DEN TEŞEKKÜR

Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, maç sonunda teşriflerinden ötürü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti. Obradovic, ayrıca kulüp başkanımız Aziz Yıldırım ve tüm yönetim kurulu üyelerimize buraya gelip bizi destekledikleri için teşekkür ediyorum. Benim bakış açımdan çok önemli olan bir nokta var. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bugün burada olduğu için teşekkür ediyorum. Basketbolu desteklediği için teşekkür ediyorum. Herkesin basketbolun içinde olup destekliyor olması çok önemli” diye konuştu.

 

Yayınlanma Tarihi:00:25,