SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şampiyonluk ‘Ufuk’ta

Şampiyonluk ‘Ufuk’ta

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yenilenen basketbol sponsorluğu anlaşmasının tanıtım toplantısında Başantrenör Ufuk Sarıca yönetiminde büyük hedeflere koşacaklarını söyledi.

Beşiktaş erkek basketbol takımının sponsoru Sompo Japan ile 1 yıl daha yenilenen ve kapsamı genişletilen anlaşmanın basın lansmanı dün Akatlar Arena'da yapıldı. Başantrenör Ufuk Sarıca ve yeni kadronun takım halinde katıldığı törende konuşma yapan Başkan Fikret Orman, “Beşiktaş ailesinden gelen yeni hocamız ve yeni sloganımız ‘Ufukta şampiyonluk var' ile sezona başladık. Önemli transferler yaptık. Futboldaki yapılanma basketbolun da stratejisidir. Yeni salonumuzla da bunu ortaya koyacağız” dedi.

04 Ekim 2016Mario Gomez milli takım kadrosundan çıkarıldıBeşiktaş'ın eski futbolcusu Mario Gomez, sakatlığı nedeniyle mili takım kadrosundan çıkarıldı.İlgili Haberi Oku

UFUK SARICA AKATLAR’A BEKLİYOR

Sonpo Japan'a teşekkür eden siyah-beyazlı kulübün patronu, Ufuk Sarıca'nın iç saha maçlarını Akatlar Arena'da oynamak istediğini aktardı ve taraftarlara destek çağrısı yaptı. Sarıca ise “Beşiktaş daha büyük hedeflere aday olacaktır. Yeni bir takım kurup sezona iyi hazırlandık. Büyük hayallere giden yolda en büyük etkenlerden biri sponsordur. Taraftarımızın da bizleri yalnız bırakmayacağını düşünüyorum. Her maçı kazanmak için çalışacağımıza söz veriyoruz” ifadelerini kullandı.