SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fatih Terim: Hataya yer yok

Fatih Terim: Hataya yer yok

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 2018 Rusya yolunda kritik Ukrayna ve İzlanda maçlarından en az 4 puan almanın hesaplarını yapıyor. Tecrübeli çalıştırıcı, futbolcularına güvendiğini söyledi.

Dünya Kupası Grup Elemeleri'nde çok önemli iki maça çıkacak A Milli Futbol Takımı'nda hedef en az 4 puan. Futbol Direktörü Fatih Terim, oyuncularını zorlu Ukrayna ve İzlanda maçları öncesinde bu maçlara motive etmeye çalışıyor. Yarınki Ukrayna maçında hata yapma lükslerinin olmadığını belirten tecrübeli teknik adam, “Rakip hem kulüp hem de ülke bazında çıkışta. Dünya Kupası yolunda en önemli rakiplerimizden birini yenmekten başka çaremiz yok” dedi.

05 Ekim 2016Fatih Terim`in tazminatı 7,6 milyon EuroA Milli Takım, Ukrayna ve İzlanda karşılaşmalarının hazırlıklarını, Fatih Terim – Arda Turan krizinin gölgesinde sürdürürken, dün tecrübeli teknik adamın sözleşmesi gündeme oturdu. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim giderse 1.45 milyon Euro ödüyor TFF gönderirse 7.6 milyon Euro (Yaklaşık 27 milyon TL) veriyor.İlgili Haberi Oku

Takım olarak iyi bir havada olduklarını da belirten Fatih hoca, “Hırvatistan gibi zor bir deplasmandan puanla döndük. İzlanda maçı da aynı zorlukta olacak. Fizik gücü üst düzey ve savaşan bir takıma karşı oynayacağız. Aynı mücadeleyi göstermek zorundayız. Birbirine inanan futbolculardan kurulu bir takımız. Oyuncularıma güveniyorum. Bu iki karşılaşmadan en az 4 puanla dönersek, ciddi bir avantaj sağlamış oluruz” diye konuştu.