SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uçakta kıdem kriteri!

Business sınıfında 3 kişilik yer kalınca, federasyon yetkilileri, burada oturacakları milli olma sayısına göre belirledi. Hakan Balta, Mevlüt ve Ömer Toprak kıdemleri nedeniyle ön tarafta, gençler, Yasin, Emre Mor, Enes, Tolga ve Kaan ekonomi sınıfında uçtu.

09:17 -
Uçakta kıdem kriteri!

Tarifeli uçakta ‘kıdem' kriteri…Uçağın ‘business' sınıfında yer kalmayınca adaleti sağlamak adına devreye ‘kıdem' faktörü girdi. Türkiye A Milli Takımı, Ukrayna ile oynayacağı Dünya Kupası Grup eleme maçı için dün kamp yapacağı Konya'ya gitti. Fanatik’in haberine göre; A Millilerde, İstanbul-Konya seferindeki futbolcuların oturma planı ‘Milli formayı terletme' sayılarına göre belirlendi.

04 Ekim 2016Ahmet Çakar, A Milli Takım`daki kriz hakkında konuştuAhmet Çakar, “Benim aldığım duyuma göre Arda Turan ile Tümer Metin yumruklaşmış, kavga etmiş” ifadelerini kullandı.İlgili Haberi Oku

YENİLER EKONOMİYE

Fatih Terim'in de yer aldığı uçuşta business sınıfında sadece 3 kişilik yer kalmıştı ancak uçakta kampa katılacak 8 milli futbolcu vardı. G.Saraylı futbolcular Hakan Balta, Yasin Öztekin, Tolga Ciğerci'nin yanı sıra yurt dışında forma giyen oyuncularımız Emre Mor, Enes Ünal, Ömer Toprak, Kaan Ayhan ve Enes Ünal da bu uçak ile Konya'ya gidecekti. Bunun üzerine TFF yetkilileri adaletsizlik olmaması adına ‘business' sınıfına. Ay Yıldızlı formayı daha fazla giyen oyuncuları aldı. Hakan Balta, Ömer Toprak ve Mevlüt Erdinç business sınıfında, Yasin Öztekin, Emre Mor, Enes Ünal, Tolga Ciğerci ve Kaan Ayhan ise normal ekonomi sınıfında seyahat etti.

Son güncelleme: 09:19 04.10.2016