SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye Ukrayna maçı ne zaman? / Türkiye Ukrayna maçı hangi kanalda?

Ve milli takımın mesaisi kaldığı yerden devam ediyor. 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 1. Tur 2. maçında Türkiye, Konya'da Ukrayna'yı ağırlayacak. Peki Türkiye Ukrayna maçı ne zaman? Türkiye Ukrayna maçı hangi kanalda? Türkiye Ukrayna maçı saat kaçta?

Güncellenme: 14:42, 05/10/2016
Türkiye Ukrayna maçı ne zaman? / Türkiye Ukrayna maçı hangi kanalda?

EURO 2016’ya son saniyede İzlanda karşısında alınan galibiyetle giden ancak prim tartışmaları sebebiyle başarısız bir turnuva geçiren A Milli Futbol Takımımız, 2018 Dünya Kupası’na gitme yolunda 2. maçına yarın çıkacak. A Milli Futbol Takımımzın ilk rakibi Ukrayna. Türkiye, Ukrayna’dan sonra da İzlanda ile oynayacak. Türkiye Ukrayna maçı ne zaman? Türkiye Ukrayna maçı hangi kanalda? Türkiye Ukrayna maçı saat kaçta?

TÜRKİYE – UKRAYNA MAÇI NE ZAMAN?

A Milli Takımımız ile Ukrayna arasında oynanacak zorlu karşılaşma 6 Ekim Perşembe günü oynanacak.

TÜRKİYE – UKRAYNA MAÇI SAAT KAÇTA?

A Milli Takımımız ile Ukrayna arasında oynanacak olan 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 1. Tur 2. maçı 6 Ekim Perşembe günü saat 21:45’te başlayacak.

TÜRKİYE – UKRAYNA MAÇI HANGİ KANALDA?

6 Ekim Perşembe günü saat 21:45’te başlayacak olan Türkiye Ukrayna maçı TV8’den canlı olarak yayınlanacak.

A MİLLİ TAKIM, UKRAYNA MAÇI İÇİN PAZARTESİ GÜNÜ TOPLANDI

Ukrayna ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımı kafilesi, maçın oynanacağı Konya’da toplandı. Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda 6 Ekim Perşembe günü saat 21.45 oynanacak Türkiye – Ukrayna maçı öncesi Ramada Otel’de toplanan A Milli Takım aday kadrosu oyuncularından Cenk Tosun, Olcay Şahan, Volkan Babacan ve Harun Tekin Pazartesi sabah saatlerinde tarifeli uçakla kente gelen ilk futbolcular oldu.

Öğle saatlerinde ise Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Emre Mor, Yasin Öztekin, Hakan Balta, Mevlüt Erdinç, Ömer Toprak, Enes Ünal ve Tolga Ciğerci’nin de aralarında bulunduğu bazı futbolcular tarifeli uçakla İstanbul’dan Konya’ya geldi.

CANER ERKİN KADROYA DAHİL EDİLDİ

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, A Milli Takım’da değişiklik yaparak Caner Erkin’i kadroya aldı. A Milli Futbol Takımımızın 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri’nde Ukrayna ve İzlanda maçları için 30 Eylül’de açıklanan aday kadroda yer alan milli futbolcu Hasan Ali Kaldırım, nükseden sakatlığı sonucu artan ağrıları nedeniyle kadrodan çıkarıldı. Kaldırım’ın yerine Caner Erkin aday kadroya dahil edildi.

Türkiye-Ukrayna maçını Alman Grafe yönetecek

A Milli Futbol Takımı’nın 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda 6 Ekim 2016 Perşembe günü Ukrayna ile oynayacağı maçı Almanya Futbol Federasyonu’ndan Manuel Grafe yönetecek.

Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu'nda saat 21.45'te başlayacak müsabakada, Grafe'nin yardımcılıklarını Thorsten Schiffner ile Holger Henschel yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Marco Fritz olacak.

Yayınlanma Tarihi:11:42,