SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manchester United Gareth Bale için kesenin ağzını açtı

Sezon başında Paul Pogba'yı rekor bonservis bedeli ile kadrosuna katan Manchester United, şimdi de Real Madrid'in yıldızı Gareth Bale'in peşinde...

Güncellenme: 12:30, 05/10/2016
Manchester United Gareth Bale için kesenin ağzını açtı

Manchester United, takımın başına Jose Mourinho’yu getirdikten sonra rekor transferlere gözünü dikti. Sezon başında Paul Pogba’yı Juventus’tan rekor ücretle kadrosuna katan İngiliz devi, şimdi de Real Madrid’in yıldızı Gareth Bale’i listesine aldı.

amkspor.com / DIŞ HABERLER

İngiliz devi Manchester United, Real Madrid’in Galli yıldızı Gareth Bale için atağa kalktı. Sezon başında takımın başına Jose Mourinhyo’yu getiren ve Zlatan Ibrahimovic ile Paul Pogba transferleri ile adından söz ettiren ‘Kırmızı Şeytanlar’, bir bomba daha patlatmaya hazırlanıyor. Juventus’a ödediği bonservis bedeli ile Pogba’yı dünyanın en pahalı futbolcusu yapan Manchester United, şimdi de Gareth Bale ile bu rekoru yeniden kırmayı planlıyor.

26 Eylül 2016Bruma Cristiano Ronaldo`yu solladıGenç Portekizli Bruma; orta sahadan topu alarak Gökhan İnler, Atiba, Tosic ve Marcelo'nun arasından çıktıktan sonra Fabri'yi avlarken, saatte 34 km. hıza ulaştı. Bruma'nın örnek aldığı Ronaldo'nun topla hızı ise saatte 33.6 km…İlgili Haberi Oku

Real Madrid’de oynadığı sağ kanattan memnun olmayan ve sola geçmek isteyen Bale’in de, Ronaldo’nun bu bölgede oynamasından dolayı İspanya’dan ayrılmaya sıcak baktığı iddia ediliyor. Manchester United’ın yakın markajına giren dünya yıldızının sponsorunun da transfere sıcak baktığı söyleniyor. Bale’in Real Madrid’de kazandığı paradan memnun olmadığını da biliniyor.

Devre arasında Real Madrid’in kapısını çalmaya hazırlanan Jose Mourinho’nun transferi bitirmek için tüm şartları zorlayacağı belirtiliyor. Bu transfer için Manchester United’ın kasasından, sadece bonservis bedeli için, 175 milyon Euro’ya yakın paranın çıkması bekleniyor.

05 Eylül 2016Real Madrid`de Gareth Bale krizi!Galli yıldız Gareth Bale’in yıllık 17 milyon Euro istemesi Real Madrid'deki diğer oyuncular tarafından tepkiyle karşılandı.İlgili Haberi Oku

Eğer transfer gerçekleşirse Manchester United, bir dünya yıldızını daha kadrosuna katmakla kalmayacak, bir kez daha dünyanın en pahalı futbolcusu unvanının da el değiştirmesine neden olacak.

Yayınlanma Tarihi:13:19,