SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Günün bombası: Fernandao Beşiktaş’a mesaj yolladı!

Günün bombası: Fernandao Beşiktaş’a mesaj yolladı!

Fenerbahçe'de 4. golcü durumuna düşen sambacı, Bursa’da kendisini gol kralı yapan eski hocası Şenol Güneş’in takımına gitmek istiyor.

Jose Fernandao Viana de Santana… Kısaca Fernandao. 2014-15 sezonu gol kralı… Fenerbahçe onu geçen sezon başında büyük umutlarla transfer etti. Ancak Brezilyalı futbolcu bekleneni veremedi. Bu sezon ise sakatlığının da etkisiyle Emenike, Sow, Van Persie’nin ardından 4’üncü golcü durumuna düştü. Forma umudu iyice zayıflayan 29 yaşındaki futbolcu, sürpriz bir hamlenin altyapısını oluşturmaya başladı. Fotomaç’ın haberine göre; Evet, Fernandao, Bursa’dayken, 22 golle gol kralı olmasında büyük payı bulunan eski hocası Şenol Güneş’in yanına gitmek istiyor.

04 Ekim 2016Fenerbahçe`de gelen gideni arattıFenerbahçe, Pereira döneminde 6 haftada 13 puan toplarken, Hollandalı teknik adam Advocaat 6 maçta 8 puan alabildi.İlgili Haberi Oku

Fernandao aracılar vasıtasıyla zemin yoklamaya başladı. Beşiktaş’ın bu talebe ne yanıt vereceği şimdilik belli olmasa da Aboubakar’dan memnun olmayan Şenol Güneş’in, Fernandao’ya sıcak baktığı ifade ediliyor. Fikret Orman yönetiminin de rakamın uygun olması halinde Fernandao konusunda Şenol Güneş’in olası bir isteğini yerine getireceğine kesin gözüyle bakılıyor. Fenerbahçe’nin ise Fernandao’yu devre arasında elden çıkardıktan sonra teknik direktör Advocaat’ın belirleyeceği yeni bir golcü transfer etmesi bekleniyor. .