SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Caner Erkin’e Inter kapıları kapandı!

Caner Erkin’e Inter kapıları kapandı!

Siyah-beyazlıların bonservisiyle kadrosuna katmak istediği 27 yaşındaki sol bek için İtalyan kulübü kararını verdi.

Inter’in en büyük hissedarı olan Endonezyalı iş adamı Erick Thohir, İtalyan basınına verdiği demeçte kulübün devre arasında ve sezon sonunda ciddi bir yapılanmaya gideceğini açıkladı. Kadroda düşünmedikleri isimlerle yollarını ayıracaklarını belirten Thohir, teknik direktör Frank de Boer’un yönlendirmesiyle yeni bir sayfa açacaklarını ifade etti.

03 Ekim 2016Caner Erkin`den Şükran Ovalı`ya 650 bin Euro`luk hediyeBeşiktaş’ın yıldız ismi Caner Erkin, sevgilisi Şükran Ovalı’ya 650 bin Euro’luk sürat teknesi aldı.İlgili Haberi Oku

Şu anda farklı takımlarda oynayan bir çok kiralık oyuncuları olduğunu ifade eden Thorir, bu isimlerin takıma geri dönüşlerinin de zor olduğunu belirtti.

Bu açıklamaların ardından Caner Erkin’in Inter’e geri dönüşünün mümkün olmadığı aktarılırken siyah beyazlıların yıldız oyuncunun satın alma opsiyonunu kullanarak bonservisiyle kadrosuna katacağı belirtildi. Bilindiği üzere Beşiktaş Nisan ayının sonuna kadar 1 milyon euro ödediği takdirde Caner’i kadrosuna katabilecek.