SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ricardo Quaresma, Fikret Orman’ı kızdırdı!

Beşiktaş teknik heyet ve yönetiminin, Ricardo Quaresma'nın son dönemdeki tavırlarından rahatsız olduğu ve uyaracakları kaydedildi.

Güncellenme: 10:52, 03/10/2016
Ricardo Quaresma, Fikret Orman’ı kızdırdı!

Çaykur Rizespor maçının ikinci yarısında yedek kulübesine giderek pas alamamaktan şikayetçi olan, karşılaşmanın ardından Atiba Hutchinson ile tartışan Beşiktaş’ın Portekizli yıldız Ricardo Quaresma hem teknik heyetin hem de yönetim kurulunun tepkisini çekti.

TEKNİK HEYETE TALİMAT: “Q7 İLE KONUŞUN”

Çaykur Rizespor maçına ikinci yarıda dahil olan Ricardo Quaresma’nın gergin hallerinden de rahatsız olan başkan Fikret Orman, teknik heyet ve idari yetkililerden bilgi aldı. Habertürk’ün haberine göre; karşılaşma içinde teknik direktör Şenol Güneş ile maç sonunda ise Atiba ile yaşadığı gerilime şahit olan Orman, yetkililere “Quaresma’nın bir sorunu mu var? Neden böyle davranıyor? Yaptığı hareketler dışarıdan hiç şık durmuyor” dedi.

03 Ekim 2016Beşiktaş Gökhan İnler`in sakatlığını gizledi!İlgili Haberi Oku

Güneş’in yardımcısı Tamer Tuna da “Başkanım iyi oynayamadığı için böyle davrandı, onun dışında bir sıkıntı yok” karşılığını verdi. Orman ise “Böyle olmaz, her kötü oynayan böyle davranırsa işimiz var. Gidin konuşun. Bu hareketler dışarıdan iyi görünmüyor” ifadelerini kullandı.

Ricardo Quaresma’nın agresif tavırlarından rahatsız olan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve idarecilerin bu konuda harekete geçeceği belirtildi. Ricardo Quaresma’nın kırmızı kart görme riskini sürekli üzerinde taşıdığını düşünen Beşiktaş yönetimin bu konuda tecrübeli futbolcuyu toparlanması için uyaracakları aktarıldı.

Yayınlanma Tarihi:10:51,