SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rigobert Song kısmi felç geçirdi

Bir dönem Süper Lig'de Galatasaray ve Trabzonspor formaları da giyen Rigobert Song'un ülkesi Kamerun'da kısmi felç geçirdiği ve bu nedenle yoğun bakımda tutulduğu açıklandı.

20:53 -
Rigobert Song kısmi felç geçirdi

Bir dönem Galatasaray ve Trabzonspor formaları giyen eski Kamerunlu futbolcu Rigobert Song’un kısmi felç tanısı ile hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Kamerun’un Yaounde kentinde yaşayan Song, öğle saatlerinde kısmı felç geçirdi ve apar topar hastaneye kaldırıldı. Bir dönem futbolun zirve isimleri arasında yer alan Song’un yoğun bakım ünitesinde denetim altında olduğu belirtildi.

SAMUEL ETO’O VE DROGBA’DAN MESAJ

Rigobert Song ile Kamerun Milli Takımı’nda senelerce takım arkadaşlığı yapan Antalyaspor’un golcüsü Samuel Eto’o da sosyal medyadan acil şifalar diledi. Eto’o, Twitter’dan “Büyük kardeşim Rigobert Song’a cesaret ve şifa diliyorum” diyerek olayı doğruladı. Bir dönem Galatasaray forması da giyen Didier Drogba da Instagram hesabından “İhtiyar dualarımız seninle birlikte. Tanrı, bu maçı kazanman için sana yardımcı olacak. Sen güçlüsün, sen aslan kralsın” yazdı.

Son güncelleme: 10:04 03.10.2016