SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zlatan Ibrahimovic 100 milyon Euro’yu elinin tersiyle itti

İsveçli yıldız Zlatan İbrahimovic'in menajeri Mino Raiola, “Serveti tepip Manchester United’a gitti. Onun derdi para değil, başarı kazanmak” dedi.

Güncellenme: 08:24, 01/10/2016
Zlatan Ibrahimovic 100 milyon Euro’yu elinin tersiyle itti

Paris Saint Germain ile sözleşmesinin sona ermesinin ardından Manchester United ile anlaşan Zlatan Ibrahimovic ile ilgili inanılmaz bir gerçek ortaya çıktı. Pazartesi günü 35 yaşına basacak tecrübeli forvetin menajeri Mino Raiola, oyuncusunun Çin'den gelen 100 milyon Euro'luk net maaş teklifini elinin tersiyle ittiğini belirtti. Ünlü menajer, “Onun derdi para değil, başarı kazanmak” ifadesini kullandı.

25 Eylül 2016Zlatan Ibrahimovic menajerini tehdit etmiş!Manchester United’ın İsveçli yıldızı Zlatan Ibrahimovic’in, kendisi ile aynı menajerle çalışan Paul Pogba transferinde etkin rol oynadığı öğrenildi.İlgili Haberi Oku

Mino Raiola, Zlatan Ibrahimovic'in bu davranışıyla ne kadar asil olduğunu bir kez daha ortaya koyduğunu belirtti. İsviçreli menajer, “Zlatan dışında Donnarumma, Matuidi, Maxwell, Nedved gibi çok büyük futbolcuların temsilcisi olmak benim için büyük onur. Mesela Milan kalecisi Donnarumma gelecekte Juventus'un efsanesi Gianluigi Buffon'dan çok daha iyi olacak” diye konuştu.