SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan şok karar: Stada giremeyecekler

Feyenoord galibiyetiyle yüzü gülen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, protesto eden taraftarların stada alınmaması konusunda kararlı olduğu öğrenildi.

Feyenoord galibiyetiyle yüzü gülen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, protesto eden taraftarların stada alınmaması konusunda kararlı olduğu öğrenildi.
Yönetim Feyenoord maçından itibaren yeni bir uygulamaya geçti. Fenerbahçe Spor Okulları, Fenerbahçe Koleji öğrencileri, altyapıdan sporcular ile aileleri Feyenoord maçına davet edildi. Bundan sonra bu uygulama İstanbul’daki her maçta geçerli olacak ve bilet ücretlerini yöneticiler karşılayacak.
Başkan da bu konuya değindi. “Bu futbolu oynayalım, Osmanlıspor maçını da kazanalım bir sonraki hafta bu seyirci sayısının üzerine 5 bin daha koyar. Giderek de artar. Bu takımı protesto edenlere ihtiyacımız yok. Bundan sonra tüm öğrencilerimiz için tribünde yer ayıracağız” diye konuştu.
Mahmut Uslu da taraftarın önemine vurgu yaptı. “Biz bu Feyenoord’u Hollanda’da da yeneriz. Zorya bunlardan iyi takım. Manchester’ı da burada yeneriz. Yeter ki tribünler dolsun, destek versin. Seyirci çok önemli” dedi.
Eleştiri konusu olabilecek belki de tek nokta takımın 60. dakikadan sonra düşmeye başlayan temposuydu. “Takım öyle mücadele etti ki çok yoruldu.
Bu durum da özellikle 60. dakikadan itibaren kendini gösterdi. Yakın zaman içinde hoca bunu da çözecektir” ortak görüşü çıkarken, Pereira’nın da kulakları çınladı.
Yöneticiler “Şampiyonlar Ligi gibi bir gruptayız. Ama bu gruptan çıkacağız” derlerken, Lens’in, Hasan Ali’nin, Emenike’nin performanslarından övgüyle bahsettiler, defansta da Kjaer-Skrtel ikilisinin artık uyum sağladığını ifade ettiler.
Çoğunluk “Van Persie hala istenen seviyede değil” görüşünde birleşirken Sow’un da henüz formunu yakalayamadığını söylediler. “Bir de Sow’un yerine Volkan Şen oynayabilseydi Feyenoord perişandı” ifadesini kullandılar. (HABERTÜRK)