SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk Dereli: İkinci yarıda savunma adına hatalar öne çıktı. Belli ki, Dick Advocaat'ın bu konuda daha çok dersini çalışması lâzım. Ama elindeki malzeme de bu. Yine de Hollandalı teknik adamın tecrübesiyle kısa sürede hücumda yaptığı iyileşmeyi savunmada da gerçekleştireceğini düşünüyorum. Bu galibiyet takıma büyük moral getirdi. İlerleyen haftalarda çok daha iyi bir Fenerbahçe seyredeceğiz. (SÖZCÜ)

Çağdaş Sevinç: Fenerbahçe’nin önceki döneme kıyasla önemli bir mesafe kat ettiğini söyleyebiliriz. Bunda Advocaat’ın dokunuşlarının etkisi var. Paslaşma ve saha içi yardımlaşma arttıkça seviye daha da yükselebilir. Osmanlıspor gibi hızlı çıkışlarıyla etkili olan bir rakibe karşı ortaya konacak futbol gelecek için gösterge olacak. (AMK)

Mustafa Kanarya: Fenerbahçe, sezonun en akıllı futbolunu Feyenoord önünde oynadı. Sarı-lacivertliler, Kasımpaşa ve Gaziantepspor önünde aldığı üst üste iki galibiyetle toparlanma sürecine girse de futbol anlamında çok da tatmin etmemişti. Hatta, Hollanda ekibi birçok kişiye göre Kadıköy’e favori olarak çıkan taraftı. (AMK)

Şansal Büyüka: Fenerbahçe'nin 2014'te şampiyon olduğu yıldan bu yana “yüreğini“ bu kadar ortaya koyarak oynadığı bir başka maçı görmedim… Bir başka sonuç olsa da bu görüşüm asla değişmezdi… (Milliyet)

Rıdvan Dilmen: Futbolda maçlar kazanılır kaybedilir, istenilen skorlar alınamayabilir. Sezon başındaki Monaco maçıyla dünkü maç arasındaki çok büyük fark, Fenerbahçe’nin konsantrasyonu, mücadelesi ve kazanma arzusuydu. (Sabah)

Uğur Meleke: Evet Advocaat'ın elinde bir on numarası yok. Ama Souza ve Ozan, iki adet sekiz buçuk olma yolundalar. (Hürriyet)

Ahmet Çakar: Feyenoord deyip geçmeyin. Bir Barcelona değil ama sonuçta Hollanda ligi lideri ve ilk maçında da Manchester United’ı yendi… Son 10-15 dakikalık bölüm dışında mutlak kontrol Fenerbahçe’de idi. (Sabah)

Erman Toroğlu: Hani bir cümle vardır; herkes rütbesini bilecek. Öyle rotasyon, motasyon derseniz sonra olursunuz patatesyon! Dünkü 60 dakikada son 2 yıldaki en iyi F.Bahçe vardı sahada.. (Fotomaç)

Feyyaz Uçar: Namağlubu yenmek zor iş. Grupta dengeler değişti. Fenerbahçe artık favori. Olması gereken de bu. Tebrikler. (Fanatik)

Yayınlanma Tarihi:08:53,