SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan prim kararı

A Milli Takım oyuncularına ödenen ve sporseverleri isyan ettiren prim yönetmeliği yenileniyor. Yaşanan olaylardan ders çıkaran Türkiye Futbol Federasyonu Yönetimi, beraberlik ve galibiyetlere artık prim ödemeyecek; sadece organizasyonlara katılım hakkı kazanılması halinde prim dağıtacak.

Güncellenme: 12:55, 30/09/2016
Türkiye Futbol Federasyonu’ndan prim kararı

Ve Türkiye Futbol Federasyonu, A Milli Takım oyuncularına uygulanan prim yönetmeliğinde değişiklik için gerekli adımları attı. Kamuoyunun tepkisine daha fazla kayıtsız kalamayan ve sütten ağzı yanan TFF yönetimi, ‘bol kepçe' dönemini sona erdirdi.

Türkiye Futbol Federasyonu, daha önce milli oyunculara ve teknik heyete her beraberliğin ve galibiyetin yanı sıra gruptan çıkma ve şampiyonalara katılmalarda da ekstra primler ödüyordu. Haber Türk’ün haberine göre; Ancak yaşanan son olaylardan ders çıkaran ve kamu vicdanını da göz önünde bulunduran Federasyon yetkilileri, beraberlik ve galibiyetlere artık prim vermeme kararı alırken, futbolculara ve teknik heyete sadece hedef organizasyonlara katılım hakkı kazanmaları halinde prim dağıtılacağı öğrenildi. Prim miktarının ise eskisi gibi uçuk rakamlar olmayacağı ve kimseyi isyan ettirmeyecek seviyede olacağı kaydedildi.

29 Eylül 2016Emre Mor, Ronaldo ile fotoğrafını telefon kapağı yaptıMilli yıldız Emre Mor, Dortmund – Real Madrid maçı sonrasında Cristiano Ronaldo ile birlikte çekilen fotoğrafını telefonunun İlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:12:25,