SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika: A Milli Futbol Takımı kadrosu açıklandı… Arda Turan kadroda yok

Türkiye Futbol Federasyonu, İzlanda ve Ukrayna ile oynanacak 2018 Dünya Kupası Eleme Grubu maçları öncesinde A Milli Takım kadrosunu açıkladı. Takıma alınıp alınmayacak olması merak edilen isimlerin başında gelen Arda Turan kadroda yok. Barcelona'da kariyerinin en iyi dönemini geçiren Arda Turan'ın, Fatih Terim tarafından A Milli Takım kadrosuna alınmaması sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.

Güncellenme: 18:20, 30/09/2016
Son dakika: A Milli Futbol Takımı kadrosu açıklandı… Arda Turan kadroda yok

Ve Türkiye Futbol Federasyonu beklenen açıklamayı yaptı. A Milli Futbol Takımımızın 6 Ekim Perşembe günü Ukrayna ve 9 Ekim Pazar günü İzlanda ile oynanacak 2018 Dünya Kupası Eleme Grubu maçları için kadroyu açıkladı.

Euro 2016 mücadelemiz sırasında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile futbolcu Arda Turan arasında yaşanan gerginlik sonrasında milli futbolcunun kadroya alınıp alınmayacağı merak ediliyordu. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim Arda Turan, Caner Erkin, Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Gökhan Gönül’ü kadroya almadı.

30 Eylül 2016Fatih Terim`in Arda Turan kararı şok etkisi yarattıBarcelona’da Lionel Messi’nin yokluğunda muhteşem bir performans ortaya koyan Arda Turan’ın milli takıma alınmaması büyük şaşkınlık yarattı. İlgili Haberi Oku

ÖMER TOPRAK GERİ DÖNDÜ

Fatih Terim’in en büyük sürprizlerinden biri de Ömer Toprak oldu. Gökhan Töre ile yaşadığı olay sonrasında kadroya alınmayan Ömer yeniden milli takımada. Gökhan Töre ise kadroda yok.

adfffuzsdfasdfsad

Yayınlanma Tarihi:17:17,