SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş’ten futbolcularına uyarı

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, soyunma odasında moralsiz gözüken futbolcularına, “Daha hiçbir şey bitmedi. Hatalarımızı iyi analiz edip daha güçlü olacağız” diye seslendi.

Güncellenme: 09:24, 30/09/2016
Şenol Güneş’ten futbolcularına uyarı

Dinamo Kiev karşısında öne geçtiği maçta beraberliğe razı olan Beşiktaş'ta maç sonrası büyük bir üzüntü hâkimdi. Futbolcuların ağızlarını bıçak açmazken Teknik Direktör Şenol Güneş, yaptığı konuşma ile bu havanın dağılmasını sağladı. Güneş, “Moralinizi bozmayın, galip gelebileceğimiz bir maçtı. Hatalarınızı iyi analiz edin. Bunları düzeltip daha güçlü olacağız. Daha biten bir şey yok, sizlere inanıyorum. Rize maçını düşünmeye başlayalım” ifadelerini kullandı.

30 Eylül 2016Haydi oylar Quaresma`yaDinamo Kiev maçında attığı frikik golü ile UEFA'nın haftanın golü yarışmasına aday olan Ricardo Quaresma, ayrıca haftanın futbolcusuna da aday olarak gösterildi.İlgili Haberi Oku

FİKSTÜR İSYANI SÜRÜYOR

Tecrübeli teknik adamın Galatasaray ve Dinamo Kiev maçlarından dolayı yorgun olan futbolcularına “Bu tempoya alışacağız” diye seslendiği bildirildi. Şenol Güneş'in çarşamba günü oynanan Dinamo Kiev maçının ardından cumartesi günü Rize deplasmanına gidecek olmalarına gösterdiği tepki bitmiyor. Güneş'in, yöneticilerle yaptığı görüşmede, bu maçın rahatlıkla pazar günü oynatılabileceğini, gereksiz yere futbolcularının zorlandığını söylediği kaydedildi.