SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk Dereli: Fatih Terim’in Arda Turan’ı kadroya almaması doğru karar

Sözcü Gazetesi Yazarı Eski Hakem Selçuk Dereli, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in, Arda Turan'ı milli kadroya almamasını yorumladı. Dereli "Arda Turan'ın hem milli takımdan, hem halkından hem de hocadan özür dilemesi gerekirdi" dedi.

Güncellenme: 17:46, 30/09/2016
Selçuk Dereli: Fatih Terim’in Arda Turan’ı kadroya almaması doğru karar

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Ukrayna ve İzlanda ile oynanacak maçlar öncesinde milli takım kadrosunu açıkladı. Terim, Arda Turan, Caner Erkin, Burak Yılmaz gibi isimleri kadroya dahil etmedi.

30 Eylül 2016Ahmet Çakar`dan bomba Arda Turan – Fatih Terim yorumuÜnlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Fatih Terim’in Arda Turan’ı milli takıma çağırmamasını sert bir dille eleştirdi. İlgili Haberi Oku

Sözcü Gazetesi yazarı eski hakem Selçuk Dereli ise gündeme bomba gibi düşen bu gelişmeyi şu sözlerle yorumladı: Arda Turan’ın sadece Fatih Terim’den değil tüm kamuoyundan özür dilemesi gerekiyordu. Özür dilemediyse de kadroya alınmaması doğru karar. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in kararına saygı duyuyorum. Arda’nın hem mili takımdan hem ülkeden hem de hocandan özür dilemesi gerekirdi. Şunu da unutmamak lazım; Böyle bir sorun yaşanırken Türkiye Futbol Federasyonu yöneticilerinin devreye girip, oyuncularla görüşüp bu konuyu halletmeleri gerekiyordu.

30 Eylül 2016Son dakika: A Milli Futbol Takımı kadrosu açıklandı… Arda Turan kadroda yokTürkiye Futbol Federasyonu, İzlanda ve Ukrayna ile oynanacak 2018 Dünya Kupası Eleme Grubu maçları öncesinde A Milli Takım kadrosunu açıkladı. Takıma alınıp alınmayacak olması merak edilen isimlerin başında gelen Arda Turan kadroda yok. Barcelona’da kariyerinin en iyi dönemini geçiren Arda Turan’ın, Fatih Terim tarafından A Milli Takım kadrosuna alınmaması sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu. İlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:17:41,