SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jeremain Lens UEFA Avrupa Ligi’nde haftanın oyuncusu seçildi

Fenerbahçe - Feyenoord maçında dikkat çekici bir performans sergileyen Jeremain Lens, UEFA Avrupa Ligi'nde haftanın oyuncusu seçildi.

Güncellenme: 17:13, 30/09/2016
Jeremain Lens UEFA Avrupa Ligi’nde haftanın oyuncusu seçildi

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Jeremain Lens, UEFA Avrupa Ligi’nde haftanın oyuncusu seçildi. Lens’in haftanın en iyi oyuncusu seçildiği haberi UEFA’nın resmi sitesinde yayınlandı. Feyenoord karşısında başarılı bir performans ortaya koyan Hollandalı futbolcu, taraftarın oyları ile Avrupa Ligi’nin en gözde oyuncusu seçildi.

Dün akşam UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda karşılaşan Fenerbahçe ile Feyenoord maçında, gösterdiği performans ile göz dolduran Jeremain Lens, UEFA Avrupa Ligi'nde haftanın oyuncusu seçildi. Fenerbahçe'nin 1-0 üstünlüğü ile biten maçta, Kuyt'tan çaldığı topu, asisti yapan Ozan Tufan'la buluşturan Lens müthiş performans göstererek taraftardan alkış topladı. Maçın 78. dakikasında ise attığı 70 metre deparla Feyenoord ceza sahasına kadar giren tecrübeli futbolcu, meşin yuvarlağı gole çeviremese de gösterdiği azimle taraftarı adeta büyüledi.

Haftanın oyuncusu adayları arasında Francesco Totti, Vaclav Kadlec, Giuliano, Juan Mata, Vander, Benat Etxebarria ve Viktor Kovalenko gibi isimler vardı.

Yayınlanma Tarihi:16:53,