SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yazarlar Beşiktaş – Dinamo Kiev maçını değerlendirdi

Spor yazarları Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Dinamo Kiev ile 1-1 berabere kaldığı maçtan sonra önemli değerlendirmeler yaptı.

Spor yazarları Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Dinamo Kiev ile 1-1 berabere kaldığı maçtan sonra önemli değerlendirmeler yaptı.
Beşiktaş'ın özgüveni pekişti, taraftar beklenti çıtasını yükseltti. Artık “Şampiyon olmasak bile…” diye başlamıyor tezahüratlar. (Sema Tuğçe DİKİCİ / SÖZCÜ)
İkinci devrede Beşiktaş, basit top kayıpları yaptı, rakibine çok boş alan ve şut şansı bıraktı. Hesapta olmayan 2 puan kaybı yaşandı. Beşiktaş'ın Napoli ile üst üste oynayacağı iki maç Şampiyonlar Ligi serüveninin rotasını çizecek. (Ali İSKEFLİ / KORKUSUZ GAZETE)
Şenol hocanın tercihleri Beşiktaş'ı eski günlerine döndürdü. (Gökhan DİNÇ / AMK GAZETE)
Beşiktaş yavru bir takım, yeni yeni serpiliyor. Peki geçen yıllarda temeli iyi atılan bu Beşiktaş'ın bu yılki kiralık oyuncu sayısı kaç? Sahaya ilk 11'de çıkan 3 oyuncu kiralık... (Erman TOROĞLU / FOTOMAÇ)
Arena'daki maç öyle bir atmosferde başladı ki, top rakipteyken çıkan uğultudan ben rahatsız olup klavyeyi bırakıyordum adeta! (Uğur MELEKE / HÜRRİYET)
Tolgay'ın oynaması teknik direktör Şenol Güneş'in önemli seçimlerinden biriydi. Tolgay bir kritik hatası dışında çok fazla sırıtmadı. Ancak Gökhan İnler etkisi de yaratamadı. (Mert AYDIN / FOTOMAÇ)
Adriano’dan beklentimizi azalttık. Büyük takımdan gelmiş olması harika işler yapmasını gerektirmiyor. Geldiği yeri unutup Beşiktaş’a katkı sağlamayı amaç edinmeli. Performansıyla ne sol bekleri ne de kanat oyuncularını zorlayabilir. Verilen şansları iyi kullanamadı. (Feyyaz UÇAR / FANATİK)
Rakip çıkarken kazanılan toplarda hızla Dinamo Kiev kalesine gittiler. Ancak her seferinde bir son vuruş, son pas sorunu yaşadılar. Bu, Beşiktaş’ın geçen sene başından bu yana unuttuğu bir sorundur. (Mehmet DEMİRKOL / FANATİK)
Kartal, ikinci yarı, biraz da skoru tutma düşüncesi içinde, oyun sisteminden koptu. Buna rağmen farkı artıracak pozisyonlar da buldu. Ancak yine ikram golle, topu kalesinde gördü. İki maçta iki frikik golü ve iki puan ile iddiasını sürdürdü. (Orhan YILDIRIM / FANATİK)