SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sağdan sola Derdiyok

Riekerink, kanat oyuncularına uyarılarda bulundu. Hollandalı hoca, kafa şutlarında başarılı olan Eren Derdiyok'a maç boyunca orta yapılmasını istedi.

Güncellenme: 09:24, 29/09/2016
Sağdan sola Derdiyok

Galatasaray Teknik Direktörü Olde Riekerink, kanat oyuncularına uyarılarda bulundu. Kafa toplarına iyi vuran Eren Derdiyok'a sahip olmalarının bir şans olduğunu dile getiren Hollandalı hoca, Cavanda ve Carole ile özel bir toplantı yaptı. Riekerink, oyuncularından hızlı deparlarla ilerleyip, isabetli ortalar yapmalarını istedi. Sakatlığı tamamen düzelen ve Beşiktaş derbisinde sonradan oyuna giren Cavanda, Antalyaspor maçında Sabri'nin yerine görev alacak.

29 Eylül 2016Sinan Gümüş`e dev talipInter'in Hollandalı çalıştırıcısı, Ajax'tan bu yana izlediği Galatasaraylı oyuncunun alınması için yönetime talimat verdi.İlgili Haberi Oku

ARTIK SAHADA OLACAĞIM

Belçikalı kanat oyuncusu Cavanda, “Artık göreve hazırım. Çok istediğim Galatasaray formasıyla sahada terimin son damlasına kadar mücadele etmek istiyorum. Hocamın bana güvenmesi beni ayrı motive ediyor. Takım arkadaşlarıma yardım etmeyi dört gözle bekliyorum” dedi.