SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İngiltere’de skandal büyüyor

İngiltere'de Sam Allardyce’ın istifasına yol açan Telegraph gazetesi, şimdi de oyuncu transferlerinden komisyon alan 10 teknik direktörü açıklayacağını duyurdu.

Güncellenme: 09:16, 29/09/2016
İngiltere’de skandal büyüyor

İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Sam Allardyce'ın ardından birçok meslektaşı da koltuğundan olacak gibi görünüyor.

Uzakdoğulu işadamları rolüne bürünen Telegraph muhabirlerine, temsil hakları 3. kişilerde olan futbolcuların transferleri konusunda yol gösteren ve karşılığında 500 bin Euro rüşvet isteyen Allardyce, İngiltere Futbol Federasyonu tarafından görevinden alınmıştı. Telegraph gazetesi Allardyce'ın istifasına yol açmasına karşın skandalı büyüteceğini belirtti.

27 Eylül 2016Sam Allardyce fena yakalandı!İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Sam Allardyce, muhabirlerin kendisine kurduğu tuzağa düşerek büyük bir skandala imza attı.İlgili Haberi Oku

RÜŞVETÇİ ANTRENÖR

İngiliz yayın organı, 10 teknik direktörün futbolcu transferlerin komisyon aldığını ve büyük bir takımın yardımcı antrenörüne 6 bin Euro rüşvet verildiğine dair belgeleri yayınlayacağını duyurdu. Bu gelişme sonrası Premier Lig'de taşlar yerinden oynayacak.