SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan taraftarına büyük jest

Galatasaray, TT Arena’ya taraftarını çekmek için kampanyalarına devam ediyor. Bir koltuğu dahi boş bırakmak istemeyen yönetim, her maçı 40 binin üzerinde taraftarla oynamak istiyor.

Güncellenme: 09:39, 29/09/2016
Galatasaray’dan taraftarına büyük jest

Galatasaray, bu sezon tribünler üzerinde ciddi çalışmalar yapıyor. Sarı-kırmızılı kulüp, Türk Telekom Arena'da oynadığı müsabakalarda 40 binin üstünde bir rakama ulaşmak istiyor. Bunun için çeşitli kampanyalar yapan sarı-kırmızılı yönetim, ekonomiyi ikinci plana attı. Bilet fiyatlarında ciddi indirime giden Dursun Özbek ve ekibi, takım ve taraftar arasında sinerji oluşturmak istiyor. Kulüp, atılan bu adımla parayı taraftarına tercih etti. Taraftar için her şeyi feda eden Aslan, bu uygulamayı sezon sonuna kadar götürmek istiyor.

29 Eylül 2016Galatasaray Kulübü`nden 860 Milyon Dolarlık anlaşmaGalatasaray’da büyük gün 22 Ekim. Sarı kırmızılı kulüpte yapılacak olan olağanüstü kongrede üyelere Riva ve Florya arazileri üzerinde yapılacaklar hakkında bilgi verilecek. Üyelerden onay çıkar, Galatasaray ile Emlak Konuk arasındaki anlaşma geçerli olursa sarı kırmızılı kulübün kasasına ortalama 860 milyon Dolar kazanç girmesi bekleniyor.İlgili Haberi Oku

KAMPANYALARLA DESTEK

Taraftarların destekleriyle mutlu sona gitmek isteyen sarı-kırmızılılar, en pahalı tribün biletini 250 TL olarak belirledi. Yönetim ayrıca çocuk tribünü oluşturarak burada renkli görüntüler ortaya çıkardı. Çaykur Rizespor müsabakasında beğenilen bu durum devam edecek. Türk Telekom Arena'da ayrıca her müsabakada ciddi bir kontenjanı Çocuk Esirgeme Kurumu ve down sendromlu gibi seyircilere açarak sosyal sorumluluk anlamında takdir topladı.