SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bucaspor beyaz sayfa açacak

Spor Toto 2'nci Lig Beyaz Grup'ta ilk 4 haftada alınan 3 yenilginin ardından eleştiri oklarının hedefi olan Bucaspor teknik direktörü İlker Seven, Başkan Çetin Kayışlı'nın kendisine verdiği güvenoyunu boşa çıkarmayacağını söyledi.

Güncellenme: 13:08, 29/09/2016
Bucaspor beyaz sayfa açacak

Pazar günü konuk edecekleri Ofspor’u yenerek beyaz bir sayfa açacaklarını belirten İlker Seven, “Taraftarımızı ve camiamızı yeterince üzdük. Ofspor karşılaşması bizim için milat olacak. Galibiyet için kenetlendik. Yönetimimizin yaptığı fedakarlıkların karşılığını sahada kazanarak vereceğiz” diye konuştu.

Futbolcularla hafta boyunca tek tek ve toplu görüşmeler yaptığını kaydeden İlker Seven, “Bu takımda herkesin kaliteli ve yetenekli olduğuna inanıyorum. Lige kötü başlayınca bazı futbolcularda güvensizlik oluştu. Bunu konuşarak, onları motive ederek çözeceğiz” dedi.

Başkan Çetin Kayışlı da dünkü idman sonrası takımla görüştü. Teknik ekip ve oyunculara sonuna kadar inandığını belirten Kayışlı’nın, “İlk 4 haftayı hafızalırımızdan silelim. Lige yeni başlıyoruz. Bize inanları mahcup etmeyin. Artık gücünüzü gösterin” dediği öğrenildi.