SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat’ın Feyenoord’u imha planı hazır

Fenerbahçe'de Teknik Direktör Dick Advocaat, yarınki Feyenoord maçının taktiğini belirledi.

Güncellenme: 08:03, 28/09/2016
Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat’ın Feyenoord’u imha planı hazır

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi A Grubu maçında yarın Hollanda ekibi Feyenoord ile evinde karşılaşacak. Teknik Direktör Dick Advocaat ve yardımcıları, yakından tanıdıkları Feyenoord'u tüm ayrıntılarıyla analiz ettikten sonra, bunları tek tek futbolcularına da aktardı. Mücadelede oyuncularından topun kontrolünü ellerinde tutmalarını ve isabetli pas yapmalarını isteyen Advocaat, dengeli, kontrollü oynayıp sonra atağa çıkacaklarını vurguladı.

27 Eylül 2016Miroslav Stoch taraftara çağrıda bulunduFenerbahçeli futbolcu Stoch, Feyenoord maçı öncesi açıklamalarda bulundu.İlgili Haberi Oku

Özellikle takım savunmasının önemine dikkat çeken Hollandalı hoca, şöyle konuştu: “Feyenoord önünde çok sabırlı hareket etmeliyiz. Duran toplara dikkat etmeliyiz. Takım savunmasını çok iyi uygulamalıyız ve tam konsantrasyonla savunma yapmalıyız. Karşımızda çok güçlü bir takım olacak. 21 maçtır kaybetmiyorlar. Eğer Gaziantep maçının ilk yarısında oynadığımız futbolu tekrarlayacak olursak, Feyenoord sorunlarla karşılaşabilir.”