SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dick Advocaat ilk 11’ini belirledi

Dick Advocaat, Kasımpaşa ve Gaziantep maçında oynattığı kadroda ısrar edecek. Tek değişikliği ise Avrupa’da cezalı olan Volkan Şen’in yerine Moussa Sow’a forma vererek yapacak.

Güncellenme: 08:21, 28/09/2016
Dick Advocaat ilk 11’ini belirledi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, artık ideal 11'ini belirledi. Göreve geldikten sonra arayışta olan ve ilk 6 maça hep farklı 11'lerle sahaya çıkan Hollandalı, son 2 maçta aynı kadroya görev verdi. Advocaat'ın cezalı ve sakat olmadıkça, dizilişi bozmayı düşünmediği belirtildi. Hoca, Feyenoord önünde Volkan Şen'in cezalı olması nedeniyle, yerine Sow'u görevlendirecek.

28 Eylül 2016Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat`ın Feyenoord`u imha planı hazırFenerbahçe’de Teknik Direktör Dick Advocaat, yarınki Feyenoord maçının taktiğini belirledi.İlgili Haberi Oku

Dick Advocaat,Fenerbahçe’de ilk 11'de sadece 3 isimden vazgeçmedi. Bunlar Volkan Demirel, Skrtel ve Hasan Ali. Advocaat, 11'de 3 isme hep şans tanıdı. Vazgeçmediği bir diğer isim de Volkan Şen'di ama Advocaat, Avrupa'da cezalı olduğu için forma veremedi. Sakatlığı nedeniyle son 2 maçtır kadrosunda olmayan Van Persie, 18'e girebilir.