SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ünal Aysal: Hedefi vurduk

Galatasaray'ın eski başkanı “Yıldız oyuncuların yanında, yatırım için Bruma ve Telles gibi oyuncular almıştık. Gelinen bu nokta beni çok mutlu ediyor” dedi.

Güncellenme: 08:22, 27/09/2016
Ünal Aysal: Hedefi vurduk

Galatasaray’da Burak Yılmaz'ın, Melo ve Alex Telles'in satılıp, kulübe para girişi sağlanmasının ardından Bruma'ya 40 milyon Euro fiyat biçilmesi gözleri eski Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'a çevirdi. Aysal, “Yıldız oyuncuların yanında yatırım amaçlı Bruma, Telles, Sinan, Yasin, Amrabat, Koray ve Ontivero gibi genç isimleri almıştık. 1-2 isim hariç bu transferler başarılı oldu” dedi.

27 Eylül 2016Galatasaray uçacakİyileşen Lukas Podolski, Cavanda, Semih Kaya ve De Jong milli takım arasında kondisyon eksiğini kapatacak. Sigthorsson ve Serdar Aziz ise tamamen düzelip, forma rekabetine katılacak.İlgili Haberi Oku

BAŞKA DEĞERLER DE VAR

Sarı-kırmızılıların eski başkanı, “Satılan tecrübeli oyuncularımızdan Burak Yılmaz, Felipe Melo ve Alex Telles bize para kazandırdı. Bruma'nın yanı sıra bazı genç oyuncular da gelecek vaat ediyor. Hedefi tutturduğumuz için son derece mutluyum. Zaten bizim amacımız gençleri transfer ederken, takımın başarısındaki istikrarı da sağlamaktı” açıklamasında bulundu.