SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tolga Ciğerci büyülüyor

Beşiktaş derbisinde 12.05 km. koşan Tolga Ciğerci, Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden takımlarda görev yapan çok sayıda ismin bile tozunu attırdı. Tolga Ciğerci, en fazla efor sarf eden 10 yıldız arasına adını yazdırdı.

Güncellenme: 08:57, 27/09/2016
Tolga Ciğerci büyülüyor

Transfer olduğu ilk günlerde yaşadığı eleştirileri sahaya adım attığı gibi ortadan kaldıran Tolga Ciğerci, kısa sürede kendisini ispat etti. Galatasaray taraftarının büyük sevgi ve saygısını kazanan gurbetçi futbolcu, her maçta ortalama 11.950 kilometre koşarak Avrupa'nın en iyileri arasına adını yazdırdı. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmek isteyen Galatasaray’ı bu kulvarda sırtlayacağını da gösterdi.

27 Eylül 2016Ünal Aysal: Hedefi vurdukGalatasaray’ın eski başkanı “Yıldız oyuncuların yanında, yatırım için Bruma ve Telles gibi oyuncular almıştık. Gelinen bu nokta beni çok mutlu ediyor” dedi.İlgili Haberi Oku

Çünkü Devler Ligi'nde ilk hafta geride kalırken burada mücadele eden isimlerin koşu mesafelerini geride bırakmayı başardı. Listeye 9. sıradan giriş yapan Tolga, isabetli pas yüzdesiyle sadece koşmadığını, oyun planına da katkı sağladığını gösterdi. Sadece 3 milyon Euro'ya transfer edilen 24 yaşındaki futbolcu, bitmek bilmeyen enerjisiyle Galatasaray’ın bu sezonki en kilit ismi oldu.

Yayınlanma Tarihi:08:50,