SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Spor Servisi programında Fatih Terim’e Arda Turan’ı sorduğunu anlattı.

Mehmet Demirkol’un açıklamaları şu şekilde:

“Benim beğendiğim teknik direktör Ersun Yanal o bile dışarı atılabilir. Yugoslav faulleri kabul edebilirim ama temeli bu oldu artık. İndir abiye döndü iş çünkü bir şey olmuyor. Bugün Türkiye 1. Lig’inin yayınlanmıyor olmasını dert eden Federasyon’da kimse yok. ‘Banane yaa nasıl olsa yayınlarlar’ diyorlar. Bu insanlara futbolu yönetme yetkisi verirseniz Kulüpler Birliği’de gelir kendi yönetmek ister. Futbolun sahibi değil kimse öyle zannediyorlar ama öyle değil. Bir günde giderler bak bir günde… Fatih hocaya “Arda Turan’ı alacak mısınız?” diye sordum. Bambaşka bir cevap verdi hatta hiç cevap vermedi.”

VAN PERSIE KONUSU

“Marka transferi istiyorlar. Oynamasa da olur. Fenerbahçe bu sağlık durumuna nasıl kandı Van Persie’yi transfer etti. Terraneo’nun suçu olabilir mi acaba!”

“RIEKERINK’i ŞU YÜZDEN ELEŞTİRİRİM…”

“Ben Riekerink’i eleştireceksem ikini yarıda oyuncu değişiklikleri yüzünden eleştirmem. Galatasaray kadrosunun 112’ler falan koşması yok. Koşarlar ama nabızları çok yüksek olur. Tempoyu neden düşüremediğini sorarım sadece başka bir şey demem. ‘Riekerink’in oynattığı futbolu geçen sene beğenmiyordum çünkü deplasmandalar nasıl oynadığını gördük ama sezonu kupayla kapattı mı? Kapattı.”

Yayınlanma Tarihi:13:29,