SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’a şok ceza!

FIFA, Trabzonspor’a N’Doye ve Douglas’ın ödemelerini yapmadığı gerekçesiyle 8 milyon TL ceza kesti. Bu transferler Hacıosmanoğlu döneminde yapılmıştı.

Güncellenme: 08:16, 26/09/2016
Trabzonspor’a şok ceza!

İbrahim Hacıosmanoğlu başkanlığı döneminde yapılmayan ödemeler Trabzonspor'un başına bela oldu. Daha önce birçok futbolcu ve teknik adamla yapılan mutabakatla yolların ayrılmasına karşın, ödeme yapılmadığı için bordo- mavili kulübün kapısına 100'e yakın haciz memuru gelirken, dün FIFA'dan kötü haber geldi. N'Doye'ye 1.2 milyon Euro ve Douglas'a 1.1 milyon Euro ödeyemeyen Trabzonspor'a 2.3 milyon Euro (8 milyon TL) ceza kesildi.

25 Eylül 2016`Özlenen ruhu geri getireceğiz`Trabzonspor’un son dakikada 1-0 kazandığı Atiker Konyaspor maçının golünü atan Yusuf Erdoğan, “Bu maç kırılma maçı olacak. Takımın özlenen ruhunu geri getireceğiz” dedi.İlgili Haberi Oku

Bu haberi alan Başkan Muharrem Usta ve yönetim büyük bir şok yaşadı. Usta ve ekibinin, futbolcuların geçen ay alacakları olan 6.5 milyon lirayı denkleştirmeye çalıştıkları, böyle bir borcun çıkmasıyla birlikte tüm planlarının altüst olduğu da dile getirildi.