SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman şampiyonluk kupasıyla ABD yolcusu

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, geçen sezon kazanılan Spor Toto Süper Lig şampiyonluğu kupasını Amerika Beşiktaşlılar Derneği'nin 13 Kasım'daki balosu için New York'a götürecek.

Güncellenme: 17:45, 26/09/2016
Fikret Orman şampiyonluk kupasıyla ABD yolcusu

Beşiktaş’ın geçen sezon kazandığı 14. şampiyonluk kupası, şampiyonluk kutlamaları için New Yor’a gidiyor. Amerika Beşiktaşlılar Derneği (BesiktasUSA) tarafından düzenlenen geleneksel baloda kupa siyah-beyazlı taraftarların ellerinde yükselecek. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın geceye onur konuğu olarak katılacak. Ayrıca gecede Hakan Altun ile tiyatro oyuncusu Zafer Algöz de yer alacak. Balo, 13 Kasım tarihinde yapılacak.

BİLETLERE YOĞUN İLGİ

BesiktasUSA Dernek Başkanı Ferruh Zor, geleneksel şampiyonluk balosu ile ilgili yaptığı açıklamada, “13 Kasım 2016 tarihinde, gecen senelerde olduğu gibi baloya katılacak davetlilere unutamayacakları bir gece yaşatmak istiyoruz ve şampiyonluğu Başkanımız Fikret Orman ve taraftarlarla kutlamak için hazırlanıyoruz. ABD’de yasayan sadece Beşiktaşlı taraftarların değil, dostluk ve sportmenlik çatısı altında birleşen, Türk-Amerikan toplumundan değerli konuklarımızı ağırlayacağımız gecenin biletleri satışa sunulduktan sonra bir hafta içinde 600 adet satıldı. Balo tarihinin yaklaşmasıyla birlikte 1000 kişi kapasiteli salonu tamamıyla dolduracağımıza inancımız tam” dedi.

baloflyer