SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid’de Cristiano Ronaldo – Zinedine Zidane gerilimi!

İspanya, Real Madrid'in Las Palmas deplasmanında yaşadığı puan kaybı kadar Cristiano Ronaldo ile Zinedine Zidane arasında yaşananları konuşuyor.

Güncellenme: 12:32, 05/10/2016
Real Madrid’de Cristiano Ronaldo – Zinedine Zidane gerilimi!

İspanya La Liga’da Real Madrid’in Las Palmas deplasmanında 2-2 berabere kaldığı maçta Cristiano Ronaldo ile Zinedine Zidane arasında yaşananlar gündeme oturdu.

amkspor.com / DIŞ HABERLER

Real Madrid, Las Palmas deplasmanından çıkamadı ancak alınan 2-2’lik beraberlikten çok Cristiano Ronaldo’nun teknik direktör Zinedine Zidane’a gösterdiği tavır konuşuldu. Karşılaşmanın 72. dakikasında, Real Madrid kariyeri boyunca ilk kez sakatlanmadan oyun kenarına alınan Portekizli yıldızın hareketleri, İspanyol basınının gündemine oturdu.

ronaldo-zidane-iç-25-09

Ronaldo’nun oyundan alınırken oldukça sinirli olduğunu ve kararı sorgular mimikler yaptığını yazan gazeteler, Zidane’ın elini zoraki sıkan yıldız futbolcunun yedek kulübesine oturana kadar söylendiğinin altını çizdiler. AS gazetesi, Las Palmas deplasmanını “Üzgün bir yüz ve beraberlik” başlığı ile vererek, Ronaldo’nun oyundan çıkarken çekilmiş, asık yüzlü bir fotoğrafını kullandı. Gazete, Ronaldo’nun oyundan çıkarken Zidane ile en ufak bir göz teması kurmadığını okuyucularına aktardı.

ronaldo-zidane-iç1-25-09

Marca gazetesi ise Ronaldo’nun yedek kulübesinde oturduğu bir fotoğrafı kullanarak, Las Palmas’ın bulduğu son golün şans eseri olduğunu vurgulamak için ‘Ribaund’ başlığını attı. Real Madrid’in maç boyunca üstün olduğunu ancak bir puanla yetinmek zorunda kaldığını yazan gazete, Ronaldo – Zidane gerilimine de özel bir yer ayırdı.

Yayınlanma Tarihi:14:02,